Ana Sayfa
Platform Ortaklari
Aktiviteler
Istatistikler
Multimedya
Basin Odasi
Ilstisim
Oneri Havuzu

En Değerli Varlığımız Hayatımız

Sivil toplum örgütlerinin uzmanlaşarak gelişimi, toplumların gelişiminde çok önemli bir görev üstleniyor. Endüstriyel kuruluşların örgütlenmesi ve profesyonel bir sivil toplum çatısı altında sektörel konulara sahip çıkmaları sektörlerin, endüstriyel kuruluşların kamu ve toplumla ilişkilerinin gelişmesinde, sektörel düzenlemelerin ülke ve sektör yararına gelişmesinde çok önemli bir etken oluyor. Akaryakıt ve madeni yağ sektöründeki bu birliktelik de Petrol Sanayi Derneği (PETDER) kanalıyla sağlanıyor.

Bütünü ile profesyonel bir sivil toplum örgütü anlayışını sektöre kazandırmak ve şirketler üstü politikaların oluşmasına katkıda bulunmak için çalışan PETDER, petrol sektörünün en önemli sivil toplum örgütü olarak on yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteriyor. Akaryakıt ve madeni yağ sektörünün en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Petrol Sanayi Derneği (PETDER), yüklendiği toplumsal sorumluluklar doğrultusunda, akaryakıt ürünleri, madeni yağlar ve LPG'nin, depolanması, ikmali, dağıtımı, taşınması ve kullanımında piyasa faaliyetlerinin şeffaf, eşitlikçi, kanunlara uygun istikrarlı bir şekilde sürdürülebilmesi, haksız rekabetin, kayıt dışı ekonominin, çevreye, tüketici ve insan sağlığına zararlı eylemlerin önlenmesi, ürün, operasyon ve hizmet standartlarının geliştirilmesi konularında çok yönlü çalışmalar yapıyor.

Projenin sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Sponsorlar

Copyright 2008 Trafikte Hayat Kurtarma Platformu. Her hakkı saklıdır
Designed by KATALIST

bridgestone dogus otomotiv petder renault temsaglobal toyotasa volvo akşam Anadolu Ajans CNN Turk Fida Film Hürriyet Milliyet National Geographic NTV Referans Sabah Skytürk TRT Turkish Daily News Aksigorta MNG Kargo Teknosa Autoliv Cankor Sizinkiler TOFED Hep Soylu ve Cengiz Danışmanlık İnart Mimarlık Synovate Katalist Tayfun Talipoğlu