Ana Sayfa
Platform Ortaklari
Aktiviteler
Istatistikler
Multimedya
Basin Odasi
Ilstisim
Oneri Havuzu

Sokakta İlk Adımlar

"Sokakta İlk Adımlar", çocuklara erken yaşlarda yol güvenliği eğitimi vererek; onları trafikteki tehlike ve risklere karşı bilinçlendirmeyi amaçlayan bir projedir. İlköğretim ikinci sınıf öğrencilerine yönelik olarak altı yıldır uygulanan "Sokakta İlk Adımlar" Türkiye'nin bu alanda gerçekleştirilen en uzun soluklu kurumsal sosyal sorumluluk projesidir.

Proje, 2002'de dört ilde başlamış, 2006-2007 Eğitim Yılı sonunda 18 ile yayılmış, geçen süre zarfında 190 bin 532 öğrenci yol güvenliği eğitimi almıştır.

Halen 25 ilde uygulanan proje sayesinde, bu eğitim yılı sonunda, 270 bin öğrenciye yol güvenliği eğitimi verilmiş olacaktır.

Ülkemizin en önemli sorunlarından yol güvenliğine eğitim cephesinden çözüm getirmeyi amaçlayan proje, Renault'nun "Herkes İçin Güvenlik" konseptini destekleyen bir nitelik taşımaktadır.

Projenin sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Sponsorlar

Copyright 2008 Trafikte Hayat Kurtarma Platformu. Her hakkı saklıdır
Designed by KATALIST

bridgestone dogus otomotiv petder renault temsaglobal toyotasa volvo akşam Anadolu Ajans CNN Turk Fida Film Hürriyet Milliyet National Geographic NTV Referans Sabah Skytürk TRT Turkish Daily News Aksigorta MNG Kargo Teknosa Autoliv Cankor Sizinkiler TOFED Hep Soylu ve Cengiz Danışmanlık İnart Mimarlık Synovate Katalist Tayfun Talipoğlu