Ana Sayfa
Platform Ortaklari
Aktiviteler
Istatistikler
Multimedya
Basin Odasi
Ilstisim
Oneri Havuzu

Emniyeti Belden Bırakmayın

Temsa, "Emniyeti Belden Bırakmayın!" sosyal sorumluluk projesiyle, şehirlerarası otobüslerde emniyet kemeri kullanımının önemine dikkat çekerek güvenli seyahat bilincinin gelişmesine katkıda bulunuyor.

Emniyet kemeri, yolculuk sırasındaki ani fren, önden veya arkadan çarpma, kayma, yuvarlanma gibi olası durumlarda, ölüm riskini %50'ye varan oranda azaltıyor. 2004 yılından bu yana ürettiği her otobüs ve midibüsü emniyet kemeri ile donatan Temsa, "Emniyeti Belden Bırakmayın" sosyal sorumluluk projesiyle bu gerçeğe dikkat çekiyor.

Temsa, şehirlerarası yolculuklarda "emniyet kemeri kullanımı" konusunda toplumu bilinçlendirmeyi hedefliyor. Temsa, 2005 yılından bu yana yürüttüğü projede; yolculara, öğrencilere, kaptan şoförlere yönelik olarak emniyet kemerinin önemine vurgu yapan eğitim ve bilgilendirme çalışmaları düzenliyor.

Projenin sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Sponsorlar

Copyright 2008 Trafikte Hayat Kurtarma Platformu. Her hakkı saklıdır
Designed by KATALIST

bridgestone dogus otomotiv petder renault temsaglobal toyotasa volvo akşam Anadolu Ajans CNN Turk Fida Film Hürriyet Milliyet National Geographic NTV Referans Sabah Skytürk TRT Turkish Daily News Aksigorta MNG Kargo Teknosa Autoliv Cankor Sizinkiler TOFED Hep Soylu ve Cengiz Danışmanlık İnart Mimarlık Synovate Katalist Tayfun Talipoğlu