Ana Sayfa
Platform Ortaklari
Aktiviteler
Istatistikler
Multimedya
Basin Odasi
Ilstisim
Oneri Havuzu

Trafik Hayattır!

Doğuş Otomotiv, Türk halkının trafik konusundaki genel sorumluluk, bilinç ve algısını artırmak amacıyla 2004 yılında bir dizi sosyal sorumluluk çalışması başlattı. "Trafik Hayattır" sloganıyla tek bir çatı altında toplanan trafik konulu sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında Doğuş Otomotiv, toplum nezdinde farkındalık yaratarak projeyi geliştirmeyi hedefliyor.

Doğuş Otomotiv'in trafik konusundaki eğitim ve sorumluluk bilincini Türk toplumuna erken yaşlarda kazandırma anlayışının arkasında trafik kazalarında zarar gören çocuk oranının ülkemizde çok yüksek olması yatıyor.

Bugüne kadar toplumu trafik kurallarına karşı bilinçlendirmek amacıyla birçok sosyal sorumluluk etkinliği organize edildi."Arka Koltuk Benim" kampanyası, çocuklara yönelik "Trafik Temalı Müzik Yarısması" gibi organizasyonlar ve İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından onaylı tek "Sürücü Kitabı" yayını ile dikkat çeken Doğuş Otomotiv, Mustafa Sandal'ın rol aldığı eğitici reklam filmleri ile trafikte güvenlik mesajını geniş kitlelere ulaştırmayı başardı.

Projenin sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Sponsorlar

Copyright 2008 Trafikte Hayat Kurtarma Platformu. Her hakkı saklıdır
Designed by KATALIST

bridgestone dogus otomotiv petder renault temsaglobal toyotasa volvo akşam Anadolu Ajans CNN Turk Fida Film Hürriyet Milliyet National Geographic NTV Referans Sabah Skytürk TRT Turkish Daily News Aksigorta MNG Kargo Teknosa Autoliv Cankor Sizinkiler TOFED Hep Soylu ve Cengiz Danışmanlık İnart Mimarlık Synovate Katalist Tayfun Talipoğlu